Stránky třídy VII.

Vítejte na stránkách třídy 4.A

Vloženo: 16. 10. 2014 14:55:26Vložil: simon.jirsak
Šimon .J.
Ahoj,já jsem Šimon Jirsák.Mám dva bráchy.Chodím do IV.A.Také chodím na kytaru.Je mi 9 let. Dĕlám atletiku,ping pong a cooking club. Nejvíc se mi líbí cooking club. Rád jezdím na kole a kolobĕžce.

Vloženo: 16. 10. 2014 14:55:29Vložil: Karla
Kája
čau, jmenuji se Karla Satrapova. Mám ráda hudební výchovu, tělocvik, výtvarku, matematiku a přírodovědu. Mam staršího bratra , jmenuje se Bedřich. Moje oblíbená barva je červená a černá. Moje oblíbené zvíře je tygr. Chdím na sbor , gimnastyku a plavani. AHOJ

Vloženo: 16. 10. 2014 14:55:34Vložil: valerdus
Valérie Dušková
Jmenuji se Valérie Dušková. Je mi 9 let a chodím do 4. třídy. Mám sestru Emu, která studuje na gymnáziu, a bratra Štěpána, který chodí do školky. Mám ráda matiku, hudebku a výtvarku. Věnuji se irským tancům, také mě baví atletika a ráda jsem venku. Ráda hraji piškvorky, sudoku a taky vyrábím různé panáčky. Moje oblíbené zvíře je kočka rybářská. Taky docela ráda čtu. Někdy si říkám, že bych chtěla být architektkou.

Vloženo: 16. 10. 2014 14:55:37Vložil: Jáchym Novák
Nejmlesák -_-
Ahoj -.-... Jmenuji se Jáchym. Moc rád něco dělám na počítači -_-. Také rád čtu, mé oblíbené knížky obvykle bývají Fantasy... Hraji na kytaru a na klavír můj oblíbený sport je pozemní hokej (Říkej tomu třeba hokej asi nevíš co to je tak je to jedno. :/). Taky se rád jen tak dívám na mapu světa ... (Většinou si měřím státy pravítkem ... -.- :D). Mé oblíbené předměty jsou: Vlastivěda, Angličtina, Tělocvik a Informatika. Mé oblíbené státy jsou Norsko, Španělsko a Velká Británie. Jsem encyklopedie hlavních měst např.: hl. m. Srí Lanki je Šrí Džajavajdanapurra Kotte :DD. Moji nejoblíbenější youtubeři jsou : Ati, Nejfake a Marcus.

Vloženo: 16. 10. 2014 14:55:38Vložil: Petr Krejčí
Petr Krejci
Ahoj -_-, Jmenuji se Petr Krejčí a rád sportuju. Můj koníček je fotbal a badminton a rád v zimě lyžuju. Také rád běhám 50m. Moje oblíbené hodiny jsou tělesná výchova, matematika a informatika. Rád hraju schovávanou s kamarády a také rád hraju na počítači :D.

Vloženo: 16. 10. 2014 14:55:59Vložil: sbolegova
Sofia
Jmenuji se Sofia. V dubnu mi bude 10 let a mám sestřičku Glorinku. Ráda tancuju, hraju tenis a nejraději ze všeho maluju. V dospělosti bych se chtěla stát architektkou. Doma mám pejska Vandu a líbí se mi sovy, nejvíce se mi líbí sova pálená a sova sněžná.

Vloženo: 16. 10. 2014 14:56:10Vložil: Eplcz
Šimon a jeho příběh
Ahoj já jsem Šimon je mi 9 mám rád basket a mimo to dělám parkour (ne na koni).Rád čtu a pletu náramky :D. Nemám rád písemky.

Vloženo: 16. 10. 2014 14:59:00Vložil: Viktorie
Viki
Ahojky já jsem Viktorie Voříšková. Děti ve třídě mi říkají Viki. Mám moc ráda zvířata a přírodu. Ale doma žádné zvíře nemáme jen k nám chodí 3 kočky a jedno kotě. Jedna kočka je bílá s černými skvrnami ta se jmenuje Hektor a druhá celá černá s bílou náprsenkou se jmenuje Čert a ještě třetí to je tygrovaná kočka a jmenuje se tygr (jak jinak :-)). Naše teta má morče (říká mu Macíšek) a babička s dědou mají kocoura Moura holuby a slepice a měli i bažanty. Druhá teta pracuje s koňmi. Ale teď zase něco o mě. Je mi skoro 10 let mám mladšího bratra Petra a moje nejoblíbenější zvířata jsou pes, kočka a kůň a trochu morče.Mám moc ráda hudbu, hraji na klavír a na flétnu. Mám jednoho brášku je mu 8 let a jmenuje se Péťa. Mám ráda knížky od Kieri Cass, lauren Myracel a od Jeffa Kinney Tak to je snad vše co jsem vám chtěla říct tak ahooooj

Vloženo: 16. 10. 2014 15:15:51Vložil: Terka Miška
Terča Miška
Ahoj, jmenuji se Terka, moje koníčky jsou tanec, kreslení, zpěv, psaní písní a sport. Mám staršího bratra, který se jmenuje Filip. Můj nejmilejší živel je vzduch. Ráda poslouchám hudbu a taky hraji na klavír. Ráda hraji hry na počítači. Místa, která mám ráda jsou Španělsko, Madrid, Turecko, Itálie, Argentina, Buenos Aires, Slovensko, Morava apod... Moje nejmilejší předměty jsou výtvarka, tělocvik a čeština. Moje oblíbené barvy jsou růžová, černá, bílá a fialová. Nemám domácí zvířátko, ale budu mít malou Bengálskou kočičku. Mám spoustu kamarádů, ale moje nejlepší kamarádky jsou Sofi, Vali a Jana. Moje nejoblíbenější zvíře je vlk. Až budu velká, chci se stát tanečnicí, zpěvačkou nebo spisovatelkou. Miluju seriál Violetta!! Moji oblíbení herci jsou Mercedes Lambre a Diego Domínguez! A to je snad vše :-) Ahooooooooooj

Vloženo: 16. 10. 2014 15:21:52Vložil: j.flusserova
Jana
Ahoj, já jsem Jana chodím do 4. A. Ráda hraju badminton a stolní tenis. Mám ráda pejska Seli a mého křečka.

Vloženo: 22. 10. 2014 20:55:59Vložil: ondra.feix
Ondra
Ahoj, jmenuji se Ondra. Jsem rád, že chodím do této školy. Ve třídě jsme dobrá parta. Moje nejoblíbenejší hodina je tělocvik a čeština. Rád čtu. Teď čtu Hraničářova učně. Jsem už v pátém díle a ještě šest mě jich čeká. Mám mladšího brášku Martina. Moje nejoblíbenejší země je Řecko. Jezdíme tam na dovolenou. Koupeme se v moři a chodíme na výlety. Už se těším, až budou další prázdniny. Mějte se hezky.

Vloženo: 29. 10. 2014 19:54:19Vložil: Matej.M
Matěj Muzikant
AHOJ JMENUJI SE MATĚJ. HRAJU NA KYTARU, A VE ŠKOLCE JSEM HRÁL NA FLÉTNU. RÁD JEZDÍM NA KONI A HRAJU RÁD FOTBAL A TAKÉ HRAJU GOLF. AŽ BUDU VĚTŠÍ CHTĚL BYCH BÝT ARCHEOLOGEM. OD 5.TŘÍDY BYCH CHTĚL JÍT NA GIMNÁZIUM .

Vloženo: 3. 11. 2014 17:55:08Vložil: matysek.kroftak.com
Matěj X
Ahoj, jsem Matěj, určitě mě znáte. Jsem vášnivý muzikant. Chodím hodně na konzerty. Hraji na bicí soupravu a perkuse. Mám ale rád i sport. Můj oblíbený sport je judo. Také hodně čtu knihy.

Vloženo: 16. 12. 2015 18:39:36Vložil: ondra.feix
Čtvrteční vycházka
Ve čtvrtek (17.12)jdeme na procházku po Praze. S sebou si vemte opencard, nějaké peníze a svačinu. Vyrážíme v 9:00 od školy.